Jaunumi       Par asociāciju       Asociācijas biedri       Sēdes apskati       Jautājumi       Kontakti       VIP    

 
Sēdes apskati
 
Notika biedrības „Latvijas Drošības biznesa asociācija” 10.gadu pastāvēšanai veltīta konference par tēmu „NVO un LDBA kā drošības kvalitātes standartu garants Latvijā
 
Informāciju sagatavoja Aivars Dombrovskis, biedrības „Latvijas Drošības biznesa asociācija” prezidents.
 
       2007. gada 09. novembrī, plkst. 15:00, Rīgā, „RADISSON SAS Daugava Hotel” viesnīcas konferenču centra zālē „Lietuva” notika biedrības „Latvijas Drošības biznesa asociācija” 10.gadu pastāvēšanai veltītā jubilejas konference par tēmu „NVO un LDBA kā drošības kvalitātes standartu garants Latvijā”. Konferencē dalību ņemt bija uzaicināti parlamentārieši, valsts publiskās varas, IeM un VP vadība, NVO, lietišķo aprindu, darba devēju un privātā drošības un apsardzes sektora speciālisti un pārstāvji.
 
       Konferencē piedalījās, vairāk kā piecdesmit nozares profesionāļi, tajā skaitā LR IeM Valsts sekretāra vietnieks Viktors Elksnis, ministra padomnieks Juris Radzevičs, PSD departamenta direktora vietniece Laura Karnīte, Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Elīna Egle, Rīgas Pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Andris Džeriņš, Latvijas Ugunsdzēsības asociācijas valdes priekšsēdētājs Ilgvars Cēris, Latvijas Apdrošinātāju asociācijas pārstāve Andra Bērziņa, Latvijas Atslēgmeistaru brālības valdes priekšsēdētājs Igors Anšēvičs, biedrības „Latvijas Drošības biznesa asociācija” valdes locekļi un biedru organizāciju dibinātāji un vadība, kā arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.
 
       Konferencē, divu stundu laikā, notika prezentācijas, tika nolasīti referāti par aktuāliem jautājumiem sadarbības organizēšanā starp drošības jomas valstiskām un nevalstiskām organizācijām  Latvijā un stāvokli Latvijas privātās apsardzes nozarē. Uzstājās biedrības „Latvijas Drošības biznesa asociācija” prezidents Aivars Dombrovskis,  SIA „GRIF AG” komercdirektors Raivis Terinks, AS „ARCIS” ģenerādirektors Sergejs Čerņenoks, Latvijas Ugunsdzēsības asociācijas valdes priekšsēdētājs Ilgvars Cēris un citi.
 
       Konferencē tika atzīmēts tas pozitīvais moments, ka 2007. gada 8. novembrī, Iekšlietu ministrija un drošības un apsardzes biznesu pārstāvošās nevalstiskās organizācijas noslēdza Sadarbības memorandu, kura mērķis ir veicināt Iekšlietu ministrijas un nevalstisko organizāciju sadarbību sabiedrības drošības jomā.
 
Memorandu un konferenci atbalstīja: Latvijas Ugunsdzēsības asociācija, Latvijas Atslēgmeistaru Brālība, Latvijas Komercbanku asociācijas Drošības komiteja, Latvijas Apdrošinātāju asociācijas Drošības komisija, Latvijas Darba devēju konfederācija, Kriminālmeklēšanas Profesionāļu klubs.
 
Slēdzot konferenci biedrības prezidents Aivars Dombrovskis biedru vārdā izteica aicinājumu visiem Latvijas apsardzes un drošības pakalpojumu komersantiem apvienoties progresīvas un tiesiskas Latvijas drošības un apsardzes nozares izveidošanā
 
Konferences noslēgumā pie kafijas galda notika dalībnieku lietišķas tikšanās neformālā gaisotnē.
                                                                                              
 
 

Created by ART DESIGN STUDIO

reklāma